מודל מוכח לרווחים של 6 ספרות בחודש …

15 במאי 2013 מאת: אסף הנעמן-הלל

למילוי השאלון – בלחיצה כאן!

זו הפעם הראשונה שאני כותב מכתב כל כך אישי וחושף מספרים אמיתיים מהעסק שלנו ללקוחותינו…למרות שאני בטוח שחלק מההצהרות שתקרא בדקות הקרובות ישמעו לך מוגזמות, מופרכות ולא מציאותיות.

ואני יכול להבין זאת, עד לפני שנתיים בכל פעם שמישהו היה מדבר איתי על הכנסות של 6 ספרות בחודש ( מעל 100,000 ₪ ) הייתי בטוח שהוא סתם מנפח סכומים או שהיה לו חודש עם מזל גדול.

תמיד חשבתי שאת הסכומים הללו אפשר להכניס רק אם יש לך חברה גדולה עם תקציב פרסום ענק ומוצר שכל אחד צריך.

למזלי טעיתי בגדול.

הכנסות של 6 ספרות בחודש הוא בכלל לא עניין של מזל ותאמין לי או לא…גם אתה יכול להכניס את הסכומים הללו כל חודש באופן קבוע לעסק שלך בדיוק כמוני.

התגלית הגדולה

הכל התחיל ביוני 2012…כאשר איתמר ואני החלטנו לחבור יחד ולהקים את "נסיקה עסקית" – חברת ייעוץ עסקי ושיווק באינטרנט שבה אנו מלווים לקוחות 1 על 1 באופן אישי.

ההשקה של החברה בסוף 2012 הייתה מעולה ומהר מאוד עשרות אנשים נרשמו לתוכנית הליווי שלנו (עלות של אלפי שקלים בחודש)…המהלך המוצלח הכריח אותנו לקחת עזרה וכך שכרנו את מנהלת המשרד המקסימה שלנו – מריה.

העסקים היו טובים וההכנסות שלנו התייצבו על כמה עשרות אלפי שקלים בכל חודש והכל היה על מי מנוחות…עד שהגיע הזמן לעלות את המדרגה הבאה – מ 5 ספרות ל 6 ספרות בחודש.

חשוב לי שתדע שאם אתה תוהה האם גם אתה יכול לעשות זאת…התשובה היא חיובית. לאיתמר ולי אין כוחות מיוחדים, אין לנו ידע מיוחד במחשבים ושניינו לא סיימנו אוניברסיטה, זה לא משנה כמה אתה חכם, כמה אתה מרוויח היום או כמה גבוה ציון הפסיכומטרי שלך.

לאחר שעות של חשיבה וסיעוריי מוחות, אסף ואני בנינו מודל ייחודי וקראנו לו בצורה מפתיעה "מודל 6 הספרות בחודש" – כי זו בדיוק התוצאה שמקבלים ממנו.

בוידאו הזה אנו חושפים את המהלך ותרשים הזרימה אותו ניתן ליישם כמעט בכל עסק בכדי לשכפל את ההצלחה הזו :-)

שיהיה בכיף

אסף :-)

מופיע בקטגוריות: אימון עסקי

הוספת תגובה